Міста України з найбільшою кількістю тендерів на державні закупівлі

Тендер є обов’язковим для державних організацій які збираються провести закупівлю певних товарів, послуг чи робіт. Таким чином, постійно проводиться велика кількість тендерів, кожен з яких має певну цінність для приватних підприємців, що працюють у різних сферах. Участь у тендері є важливою часткою ведення бізнесу для багатьох приватних підприємств, адже таким чином можна отримати прекрасну можливість на розвиток свого бізнесу та стати виконавцем великого підприємства. Сума таких закупівель може сягати мільйонів гривень, що робить їх надзвичайно привабливими та бажаними для підприємців по всій країні. Якщо Ви бажаєте взяти участь у тендері, то Вам слід зареєструватися на акредитованому майданчику tender.uub.com.ua. Саме тут можна з легкістю знайти цікаве для Вас замовлення та укласти угоду з державною організацією.

Якщо ж говорити більш конкретно, то є певні міста, які виділяються на фоні інших за кількістю проведення тендерів

Зумовлене це тим фактом, що державні підприємства розташовані по Україні не зовсім рівномірно і деякі міста мають значно більшу кількість таких установ, або ж в них розташовані наймасштабніші державні організації. Серед міст або навіть обласних центрів, слід виділити перш за все наступні декілька регіонів.

Дніпро

Безумовно є індустріальним містом з великою кількістю державних підприємств. На території Дніпра та області знаходиться велика кількість великих заводів та підприємств, що працюють у сфері видобутку та первинної обробки корисних копалин. Зокрема слід згадати металургійний завод, вугільну промисловість у Павлограді та багато інших компаній. Крім того, у розпорядженні міста є досить великий залізничний вокзал, який є важливим центром руху міжміських поїздів. У цьому регіоні проводиться досить велика кількість тендерів з боку державних підприємств, та кожен з них здатен вразити своїми масштабами. Також можна сказати про наявність річкового порту, що є досить важливим сполученням, адже річка Дніпро є центральною артерією всією України. Отже, саме місто Дніпро слід згадати серед популярних міст, коли мова йде про проведення тендерів державними підприємствами.

Запоріжжя

Ще одним індустріальним містом заведено вважати саме Запоріжжя. Про те, чому саме воно займає місце серед найпопулярніших міст, де частіш за все проводяться тендери на державні закупівлі, можна почитати тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-zaporizhzhia-dyvytysia-aktualni. Окремо слід сказати, що на території Запоріжжя знаходиться ГЕС та інші важливі підприємства, які послужили головним чинником популярності тендерів у цьому регіоні.

Одеса

Саме у цьому регіоні знаходяться найбільші порти країни. Отже, місцеві державні підприємства можуть проводити досить значні тендери, серед яких є навіть певні рекордні суми. Окрім того, Одеса є також і туристичним центром країни, що зумовлює розвиток багатьох інших підприємств у цьому секторі. А наявність Чорного моря призводить не лише до розвитку портів міжнародного значення, а й до ведення промисловості, пов’язаної з морепродуктами.

Київ

Столиця країни також повинна бути серед таких регіонів, адже Київ є найбільшим містом країни та саме тут зосереджено значну кількість державних підприємств, що регулярно влаштовують тендери на закупівлю різноманітної продукції.

Загалом, повноцінний рейтинг скласти досить складно, адже тендери проводяться у кожному з міст країни, де є хоча б одне державне підприємство. Таким чином, шанс отримати замовлення є у кожного приватного підприємства, яке здатне виконати відповідні вимоги. До того ж, не слід забувати, що у тендері не обов’язково повинне перемагати лише те підприємство, що функціонує у тому ж регіоні, що і замовник.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *