Підписання контракту після проведення електронних торгів

Внесення тендерного забезпечення – це один з важливих кроків, який дає зрозуміти організатору торгів, що учасник дійсно зацікавлений в тому, щоб отримати проект, виставлений на лот та виконати всі умови, які були прописані в описі до нього. Варто зазначити, що сам контракт може бути підписаний лише в тому випадку, якщо зарані була винесено гарантійне забезпечення від банку. Відповідно, окрім контракту повинен бути й відповідний документ, який говорить про обов’язковість внесення самого забезпечення.

Що стосується можливої відмови від підписання контракту, то це відбувається досить часто. При цьому, важливо розуміти, що зробити це без негативних для себе наслідків компанія не зможе. В будь-якому випадку учасник торгів отримає певні санкції, які можуть бути не зовсім вигідним для нього.

До таких моментів можна віднести:

  • Втрату внесеного забезпечення – це означає, що внесена сума відразу відправляється на баланс організатора торгів й вона ж покриває затрати, які були направлені на пошук виконавця послуг;
  • Додання в реєстр недобросовісних постачальників – даний пункт вже говорить про те, що учасник торгів не завжди виконує свою частину домовленостей. Це та інформація, що буде доступна іншим організаторам торгів і вони зможуть відразу враховувати ці дані в процесі вибору переможця.

Навіть неважливо, де далі такий учасник буде подавати заявки на розгляд. Чи то буде сайт tender.uub.com.ua, чи якийсь інший ресурс – організатор все рівно зможе дізнатися про не зовсім прозоре минуле таких компаній.

Однією з важливих умов є детальне ознайомлення з проектом контракту, документацією та іншою інформацію, яка дійсно може бути важливою як для однієї, так і іншої сторони.

Що стосується вже підписаного контракту, то він відразу направляється за самого організатора торгів, який повинен на ньому залишити свій підпис. Саме в цей момент договір стане дійсним, а постачальник зможе приступити до виконання своїх прямих обов’язків.

Це і є всі основні моменти, які стосуються підписання договору після проведення електронних торгів. Звичайно – це не всі моменти, які варто брати до уваги. Якщо у вас є якісь інші моменти, на які потрібно звертати увагу, то ви можете цим скористатися. Головне – це впевнитися в тому, що це дійсно варте особливої уваги.