Продаж землі в системі Прозорро.Продажі

В даний час становище справ на руку тільки тим власникам бізнесу, у яких звичка здійснювати діяльність через хабарництво і махінації. Роздаючи хабарі, вони виконували незаконний продаж завуальована під довгострокову оренду. А мораторій діяв тільки для фермерів, які були зайняті екстенсивним господарством. Зате його скасування забезпечить виробникам сільгосппродукції умови раціонального застосування засобів в свої наділи і отримання значної вигоди, адже вони стануть справжніми власниками землі. Таку позитивну сторону відкриє запуск торгів землею і в основі змінить вектор ведення сільського господарства.

Аукціони онлайн з купівлі та продажу землі на майданчиках системи Prozorro.Sale 

Не так давно був прийнятий Закон № 2195, в якому прописано опублікування лотів на земельні аукціони в цифровому форматі, а значить в системі Prozorro.Sale. Цьому підлягають не тільки продажу приватних угідь, а й права на орендне отримання державних земель. Цю ідею підтримали 272 народних обранця.

Державні активи і майно муніципального освіти вже давно продається на електронних торгах через спеціально відкриті майданчики, такі як Українська універсальна біржа. Прозорість і економічна ефективність подібної реалізації забезпечується даними способом.

374 000 проведених аукціонів, де було зареєстровано більше 34 000 людина-це підсумок п’ятирічної роботи онлайн торгів в системі Prozorro.Sale. А отриманий капітал від цих угод склав 39 млрд. грн. і був направлений до бюджетів різних рівнів.

Особливості продажу землі через торги

Земельні торги – це ідеальний варіант придбати ділянку аграрного призначення за прийнятною ринковою ціною і почати або збільшити свою справу. Для участі в них потрібно всього-то зареєструватися на офіційній майданчику на кшталт Української універсальної біржі і перерахувати гарантійний і реєстраційний внески. Дізнатись більше є можливість за посиланням https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-torgy-kogda-startuyut-y-kak-budut-prohodyt/

Вирішальним етапом розвитку економічного становища України є залучення земельних аукціонів, адже с/г площі в нашій країні складають більше 60% від усього земельного активу. Близько 20 років землевласники не мали дозволу на вільне володіння власним майном. Їм не надавалося права укладати договори продажу-купівлі і обмінювати свої землі або використовувати їх для банківської застави. В аграрному секторі ситуація стала гостріше через подібних обмежень.